PPHU BIOLIDER Centrum Biologicznych Oczyszczalni
Krzysztof Fornal

Adres:

55-140 Żmigród

Kanclerzowice 30B

Dolnośląskie

Dane firmy:

NIP 9151658498

Telefon:

607 227 767

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest PPHU BIOLIDER Centrum Biologicznych Oczyszczalni Krzysztof Fornal z siedzibą 55-140 Żmigród, Kanclerzowice 30B, adres email: biolider@biolider.com.pl
Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym od dnia 25 maja 2018 r. będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jednocześnie masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przed jej wyrażeniem, z zastrzeżeniem, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.